Čertova krabička

druhy větných členů testDomů

Podobné téma:
druhy větných členů test
Jo a Abych nezapomněl tak ty p..
Zbraně Kvalitně testy nanečisto
zvýšení testosteronu přírodní
Zapečené těstoviny s cuketou a..
Autoškola testy dopravní značk..
všechny druhy exotického ovoce
taštičky z NIVA s česnekem a a..
Testy pro páťáky k jednotným p..
Bolest v kříži a v podbřišku n..
Přísudek jmenný se sponou test
Externí:
Piškotové těsto na roládu recept
testy z angličtiny budoucí čas
Těsto na palačinky
Kontrolní test na druhy vedlej..
psychologické Projektivní testy
psychologické testy pro řidiče..
věnečky z odpalované kluci v a..
česnek druhy
Slevomat Ostrava Kolotoč štěstí
druhy jedlých dýní

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
porno soulože se psem
Vínové kozačky Carinii
Mimořádné splátky hypotéky Česká spoři..
recept na Domácí polévkové nudle
Noční stolek buk lamino
Vila Tugendhat Natáčení filmu
zdobené Svatební auta
cvičení na věty vedlejší a hlavní
detektiv ze San Francisco ČSFD
Hledané osoby Ostrava v pátrání fotogr..
jak poznat zvýšenou funkci štítné žláz..
recept na vepřové medailonky z panenky
dcera Andreje Babiše z prvního manžels..
Dvůr Nové Zámky Agility
výjezd na Lysou horu Autobusem
návod zdarma na Háčkované hračky Mimib..
Hokej Kladno Pardubice dnes Video
vodovodní kohout k pračce Kombinovaný
Kino Olympia program Plzeň
masáže hrubého ulice, brno

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Testy na podmět a přísudek (z větných členů) | Pravopisně.cz
Podmět a přísudek (neboli základní skladební dvojice) jsou nejdůležitější součástí každé věty - od nich se vše odvíjí a další větné členy je řádně rozvíjejí.Podmět a přísudek (neboli základní skladební dvojice) jsou nejdůležitější součástí každé věty - od nich se vše odvíjí a další větné členy je řádně rozvíjejí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/tag/vetne-cleny-podmet-a-prisudek

Testy na určování větných členů - 7. test (10 jevů...
Využijte naše větné členy testy, které jsme pro vás připravili, abyste ve škole neměli už nikdy problémy s větnými rozbory zaměřenými na jednotlivé členy. Tento test pro určování správných členů ve větě má 10 úloh, které můžete během pár...Využijte naše větné členy testy, které jsme pro vás připravili, abyste ve škole neměli už nikdy problémy s větnými rozbory zaměřenými na jednotlivé členy. Tento test pro určování správných členů ve větě má 10 úloh, které můžete během pár...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/2014/03/test-vetne-cleny-7-10

Testy na určování příslovečného určení (z větných členů...
Test, díky kterému se zlepšíte v rozeznávání příslovečných určení času, místa, způsobu, příčiny ad.Test, díky kterému se zlepšíte v rozeznávání příslovečných určení času, místa, způsobu, příčiny ad.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/tag/vetne-cleny-prislovecna-urceni

O větných členech - Větnéčleny.cz
Jedná se neoblíbené učivo na základních i středních školách. Náš projekt má za cíl uceleně a srozumitelně přestavit všechny větné členy a druhy vedlejších vět.Jedná se neoblíbené učivo na základních i středních školách. Náš projekt má za cíl uceleně a srozumitelně přestavit všechny větné členy a druhy vedlejších vět.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vetnecleny.cz

Větné členy - Moje čeština - Čeština na internetu zdarma
Internetové stránky zaměřené na výuku českého jazyka, na kterých najdete zdarma vysvětlení gramatiky i různá cvičení s vysvětlením správných odpovědí. Dále na nich naleznete testy z české i světové literatury.Internetové stránky zaměřené na výuku českého jazyka, na kterých najdete zdarma vysvětlení gramatiky i různá cvičení s vysvětlením správných odpovědí. Dále na nich naleznete testy z české i světové literatury.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojecestina.cz/vetne-cleny

Určování větných členů – Čeština — testi.cz, online testy
Vědomostní testy online. Angličtina, čeština, němčina, matematika, filmy, seriály, knihy, historie a jiné, zábavné i poučné.Vědomostní testy online. Angličtina, čeština, němčina, matematika, filmy, seriály, knihy, historie a jiné, zábavné i poučné.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

testi.cz/testy/cestina/urcovani-vetnych-clenu

Druhy větných členů 2
Procvičujte vše, s čím se ve škole setkají vaši nejmenší školáci. Najdete zde cvičení z matematiky, českého jazyka, prvouky i angličtiny, přírody a společnosti, která odpovídají jednotlivým školním tématům prvního stupně.Procvičujte vše, s čím se ve škole setkají vaši nejmenší školáci. Najdete zde cvičení z matematiky, českého jazyka, prvouky i angličtiny, přírody a společnosti, která odpovídají jednotlivým školním tématům prvního stupně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolasnadhledem.cz/game/729

Větné členy test
Větné členy - přehled, Slovní druhy, Spojky, Test na Povídky malostranské - pojmy, Test na Povídky malostranské - obsah a postavy, Test na Povídky malostranské - postavy, Vedlejší věta přísudková - cvičení, Shoda přísudku s podmětem, Test z...Větné členy - přehled, Slovní druhy, Spojky, Test na Povídky malostranské - pojmy, Test na Povídky malostranské - obsah a postavy, Test na Povídky malostranské - postavy, Vedlejší věta přísudková - cvičení, Shoda přísudku s podmětem, Test z...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tema.pravopiscesky.cz/tema-vetne-cleny-test-6 ..

Spojky | větné členy test
Proč tedy následující řádky chceme věnovat spojkám, když všichni vědí, že slouží ke spojování slov či vět? Protože to s tímto neohebným slovním druhem není zas tak jednoduché, spojky totiž mohou být jednoslovné, dvojité i víceslovné, dělí se...Proč tedy následující řádky chceme věnovat spojkám, když všichni vědí, že slouží ke spojování slov či vět? Protože to s tímto neohebným slovním druhem není zas tak jednoduché, spojky totiž mohou být jednoslovné, dvojité i víceslovné, dělí se...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopiscesky.cz/spojky-pra-1137-8357-0q-v%C4 ..

moodsir: Testy ze syntaxe (druhy VV, větné členy, souvětí)
Vítejte v sekci rozborů vět jednoduchých a souvětí. Vzhledem k náročnosti učiva syntaxe je pro Vás připravena řada generovatelných testů na procvičení druhů vedlejších vět, větných členů i poměrů mezi větami hlavními.Vítejte v sekci rozborů vět jednoduchých a souvětí. Vzhledem k náročnosti učiva syntaxe je pro Vás připravena řada generovatelných testů na procvičení druhů vedlejších vět, větných členů i poměrů mezi větami hlavními.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zssirotkova.cz/moodle/course/index.php?catego ..


Test na určování větných členů (na téma: Harry Potter...
Harry Potter je věrné téma, které je pro žáky zajímavé - proč ho nevyužít pro procvičení větných rozborů? Ukažte, jak je umíte! Lumos!Harry Potter je věrné téma, které je pro žáky zajímavé - proč ho nevyužít pro procvičení větných rozborů? Ukažte, jak je umíte! Lumos!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/2015/01/vetne-cleny-harry-potter

Testy na určování přívlastku (z větných členů) | Pravopisně.cz
Pokud je nezvládáte, měli byste se podívat do našich nových pravidel.Pokud je nezvládáte, měli byste se podívat do našich nových pravidel.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/tag/vetne-cleny-privlastek

Větné členy procvičování (více než 30 testů) - Pravopisně.cz
Předmět je další z větných členů, který je potřeba znát k větnému rozboru. U předmětu se dá určit i pád, což si můžete vyzkoušet i v tomto testu.Předmět je další z větných členů, který je potřeba znát k větnému rozboru. U předmětu se dá určit i pád, což si můžete vyzkoušet i v tomto testu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/category/vetne-rozbory/skladba- ..

Test - Určování větných členů 8 (10 úloh na vyplnění...
Naučili jste se správně určovat větné členy? Ne? To je škoda, protože ve škole to budete dost potřebovat - my vám pomůžeme se správným procvičováním.Naučili jste se správně určovat větné členy? Ne? To je škoda, protože ve škole to budete dost potřebovat - my vám pomůžeme se správným procvičováním.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/2014/07/test-urcovani-vetnych-c ..

Souhrnné Testy na určování větných členů (+10 cvičení...
Větné členy testy jsme připravovali v dostatečném množství, abyste si plně procvičili všechny problematické jevy, na které byste mohli narazit ve větných rozborech.Větné členy testy jsme připravovali v dostatečném množství, abyste si plně procvičili všechny problematické jevy, na které byste mohli narazit ve větných rozborech.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/tag/vetne-cleny-souhrnne-testy

Testy na určování předmětu (z větných členů) | Pravopisně.cz
Předmět je další z větných členů, který je potřeba znát k větnému rozboru. U předmětu se dá určit i pád, což si můžete vyzkoušet i v tomto testu.Předmět je další z větných členů, který je potřeba znát k větnému rozboru. U předmětu se dá určit i pád, což si můžete vyzkoušet i v tomto testu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/tag/vetne-cleny-predmet

Druhy vedlejších vět | skolaposkole.cz
Vedlejší věty - test, příklady, tabulka, druhy. Při určování druhu vedlejší věty se musíme ptát celou větou hlavní a odpovědět celou větou vedlejší. Vyhneme se tak časté chybě, kdy studenti určí omylem některý z větných členů hlavní věty a...Vedlejší věty - test, příklady, tabulka, druhy. Při určování druhu vedlejší věty se musíme ptát celou větou hlavní a odpovědět celou větou vedlejší. Vyhneme se tak časté chybě, kdy studenti určí omylem některý z větných členů hlavní věty a...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolaposkole.cz/cesky-jazyk/vetny-rozbor/vedl ..

Větné členy - test | datakabinet.cz
Datakabinet - kabinet moderního učitele, vzdělávací portál, kvalitní elektronické materiály a data, prezentace, výukové materiályDatakabinet - kabinet moderního učitele, vzdělávací portál, kvalitní elektronické materiály a data, prezentace, výukové materiály
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

datakabinet.cz/cs/Vzdelavacie-materialy/isced ..

větný druh - Help for English - Angličtina na internetu zdarma
Co se větných členů týče, ten se u slova Vehicle určit nedá, protože Vehicle je jen součástí fráze (noun phrase). Je to prostě konstruktér toho finálního vozidla.Co se větných členů týče, ten se u slova Vehicle určit nedá, protože Vehicle je jen součástí fráze (noun phrase). Je to prostě konstruktér toho finálního vozidla.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

helpforenglish.cz/forum/thread/17554-vetny-druh

Větné rozbory expres | Dumknihy.cz – knihy po všech stránkách
Poznáte rozdíl mezi jednočlennou a dvojčlennou větou, naučíte se rozlišovat druhy vedlejších vět a určovat významové poměry mezi souřadně spojenými větami hlavními, ale také vedlejšími stejného druhu, případně mezi členy několikanásobného...Poznáte rozdíl mezi jednočlennou a dvojčlennou větou, naučíte se rozlišovat druhy vedlejších vět a určovat významové poměry mezi souřadně spojenými větami hlavními, ale také vedlejšími stejného druhu, případně mezi členy několikanásobného...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dumknihy.cz/vetne-rozbory-expres

Počet záznamů:20

druhy větných členů test
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0010:32:18