Čertova krabička

Vila Tugendhat Natáčení filmuDomů

Podobné téma:
Vila Tugendhat Natáčení filmu
postavy ve filmu Jak básníkům ..
castingy do filmu česká televize
vila Jana Wericha Praha
Externí:
návštěvnost českých filmů v ki..
kde se natáčela dešťová víla
natáčení pohádky Princezna a p..
aneta krejčíková nahá ve filmu..
obsazení ve filmu Příležitost ..
víla zuběnka online zdarma
hlášky z českých filmů
central stahování filmů zdarma..
Filmuj cz
Kramářova vila Den otevřených ..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Byty na prodej České Budějovice bez re..
servis tlakový elektrický průtokový oh..
Rebarborová buchta s tvarohem a ovocem
Raiffeisen banka Ostrava pobočky
chata Petra Bezruče, Lysá hora
únava, sucho v ústech příčiny
justice seznam soudních znalců auto
kalhoty kapsáče
vzorec na objem koule
Krytý plavecký bazén Vysoké Mýto oteví..
jak na Otoky nohou
Woody Toy Story: Příběh hraček
Drsný svět. seznam cz
Dětský mikrofon karaoke
denní menu Jeseník
Dobrý den, pane doktore
fialový běhoun do chodby
dort hlava barta simpson s postupem
každý den cvičit biceps
dlouhé porna filmy online bez omezení ..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Filmové Natáčení VE VILE Tugendhat | Vila Tugendhat
Vila manželů Grety a Fritze Tugendhatových z let 1929–1930, navržená architektem Ludwigem Miesem van der Rohe, je instalovanou památkou moderní architektury.Vila manželů Grety a Fritze Tugendhatových z let 1929–1930, navržená architektem Ludwigem Miesem van der Rohe, je instalovanou památkou moderní architektury.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tugendhat.eu/cz/aktualne/filmove-nataceni-ve- ..

Natáčení filmu dočasně uzavře vilu Tugendhat pro návštěvníky...
Brněnskou vilu Tugendhat obsadí filmaři. Režisér Julius Ševčík tam v březnu začne natáčet film Skleněný pokoj na motivy stejnojmenného románu Simona Mawera. Novinářům to oznámila za filmaře Alice Titzová.Brněnskou vilu Tugendhat obsadí filmaři. Režisér Julius Ševčík tam v březnu začne natáčet film Skleněný pokoj na motivy stejnojmenného románu Simona Mawera. Novinářům to oznámila za filmaře Alice Titzová.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blesk.cz/clanek/zpravy-live-kulturni-servis/5 ..

Vila Tugendhat se opět mění v kino či divadlo. Na jaře se tu...
Proud návštěvníků do vily Tugendhat stále proudí, prohlídky a různé akce jsou naplánované až do konce února. Nejslavnější brněnská stavba světového architekta Ludwiga Miese van der Rohe však už žije přípravou na událost roku.Proud návštěvníků do vily Tugendhat stále proudí, prohlídky a různé akce jsou naplánované až do konce února. Nejslavnější brněnská stavba světového architekta Ludwiga Miese van der Rohe však už žije přípravou na událost roku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

magazin.aktualne.cz/kultura/film/vila-tugendh ..

Vila Tugendhat v hlavní roli: Znáte těchto 12 faktů o slavné...
Očekávaný snímek režiséra Julia Ševčíka Skleněný pokoj vypráví příběh majitelů slavné vily a zakládá se na románu populárního britského spisovatele Simona Mawera.Očekávaný snímek režiséra Julia Ševčíka Skleněný pokoj vypráví příběh majitelů slavné vily a zakládá se na románu populárního britského spisovatele Simona Mawera.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

living.iprima.cz/design/vila-tugendhat-film-s ..

Ve vile Tugendhat filmaři začali natáčet snímek Skleněný pokoj...
V brněnské funkcionalistické vile Tugendhat dnes filmaři začali natáčet snímek Skleněný pokoj na motivy stejnojmenného románu Simona Mawera. Britský spisovatel se inspiroval dramatickými událostmi 20.V brněnské funkcionalistické vile Tugendhat dnes filmaři začali natáčet snímek Skleněný pokoj na motivy stejnojmenného románu Simona Mawera. Britský spisovatel se inspiroval dramatickými událostmi 20.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

eurozpravy.cz/kultura/film-a-tv/217616-ve-vil ..

Natáčení filmu „Skleněný pokoj“ jde do finále. Hlavní roli má i...
Realizace rozsáhlého filmového projektu trvala od prvotního nápadu téměř deset let.Realizace rozsáhlého filmového projektu trvala od prvotního nápadu téměř deset let.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

brnan.cz/udalosti/nataceni-filmu-skleneny-pok ..

Natáčení filmu dočasně uzavře vilu Tugendhat. Zahraje si v něm...
Slavnou brněnskou vilu Tugendhat od března obsadí filmaři. Režisér Julius Ševčík tam začne natáčet film Skleněný pokoj na motivy stejnojmenného románu Simona Mawera. Jednu z rolí ve filmu ztvární i hvězda z oblíbeného seriálu Hra o trůny...Slavnou brněnskou vilu Tugendhat od března obsadí filmaři. Režisér Julius Ševčík tam začne natáčet film Skleněný pokoj na motivy stejnojmenného románu Simona Mawera. Jednu z rolí ve filmu ztvární i hvězda z oblíbeného seriálu Hra o trůny...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

brnenskadrbna.cz/zpravy/spolecnost/10092-nata ..

Brno -
(fpo) – Filmaři dnes začali v brněnské vile Tugendhat natáčet film Skleněný pokoj. Ten vzniká podle...(fpo) – Filmaři dnes začali v brněnské vile Tugendhat natáčet film Skleněný pokoj. Ten vzniká podle...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

brno.cz/brno-aktualne/co-se-deje-v-brne/a/ve- ..

Vila Tugendhat po rekonstrukci znovu otevírá - Aktuálně.cz
Jako Židé totiž byli nuceni kvůli nacistické hrozbě opustit Československo.Jako Židé totiž byli nuceni kvůli nacistické hrozbě opustit Československo.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

aktualne.cz/wiki/kultura/vila-tugendhat/r~i:w ..

Ve vile Tugendhat se natáčí film Skleněný pokoj. O čem snímek...
Vila Tugendhat je funkcionalistickou stavbou architekta Ludwiga Miese van der Rohe, kterou navrhl na žádost manžel Tugenhatových v roce 1929. Vila Tugendhat je zapsána v seznamu světového dědictví Unesco.Vila Tugendhat je funkcionalistickou stavbou architekta Ludwiga Miese van der Rohe, kterou navrhl na žádost manžel Tugenhatových v roce 1929. Vila Tugendhat je zapsána v seznamu světového dědictví Unesco.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

stars24.cz/kultura/filmy/2405-ve-vile-tugendh ..


Vila Tugendhat mě zabije, říká dcera majitelů Daniela - Idnes...
Když se nedávno vila Tugendhat po rekonstrukci otvírala, sjeli se politici i televizní štáby. Daniela Hammer-Tugendhatová ale vypadala trochu smutně. Mrzí ji, že promeškala okamžik, kdy mohla vilu Tugendhat získat zpátky a teď se děsí, že...Když se nedávno vila Tugendhat po rekonstrukci otvírala, sjeli se politici i televizní štáby. Daniela Hammer-Tugendhatová ale vypadala trochu smutně. Mrzí ji, že promeškala okamžik, kdy mohla vilu Tugendhat získat zpátky a teď se děsí, že...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/bydleni/architektura/tugendhat.A1203 ..

Začíná natáčení filmu Skleněný pokoj ve vile Tugendhat
Po prvních natáčecích dnech v Praze začíná dnes zimní část natáčení nového filmu Skleněný pokoj, a to přímo v legendární brněnské vile Tugendhat.Po prvních natáčecích dnech v Praze začíná dnes zimní část natáčení nového filmu Skleněný pokoj, a to přímo v legendární brněnské vile Tugendhat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kultura21.cz/aktualne/18003-zacina-nataceni-f ..

Tagy: vila Tugendhat | Krajské listy.cz
Tagy: vila Tugendhat | Krajské listy.cz - regionální zpravodajství, články podle jejich klícových slov, strana 1Tagy: vila Tugendhat | Krajské listy.cz - regionální zpravodajství, články podle jejich klícových slov, strana 1
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

krajskelisty.cz/tags/vila-tugendhat.htm

Ve vile Tugendhat se natáčí film Skleněný pokoj – NEW express
V možnosti natáčet film Skleněný pokoj nejen v prostředí vily Tugendhat, ale i v dalších lokacích vidím obrovský potenciál propagace.V možnosti natáčet film Skleněný pokoj nejen v prostředí vily Tugendhat, ale i v dalších lokacích vidím obrovský potenciál propagace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

newexpress.cz/online/ve-vile-tugendhat-se-nat ..

Ve vile Tugendhat se natáčí film Skleněný pokoj - Brno-sever
Po prvních natáčecích dnech v Praze začala 7. března zimní část natáčení nového filmu Skleněný pokoj, a to přímo v legendární brněnské vile Tugendhat.Po prvních natáčecích dnech v Praze začala 7. března zimní část natáčení nového filmu Skleněný pokoj, a to přímo v legendární brněnské vile Tugendhat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sever.brno.cz/novinky/78-kultura/5905-ve-vile ..

archiweb.cz - Natáčení filmu dočasně uzavře vilu Tugendhat pro...
Internetový portál do světa moderní architektury. Každý den přináší informace o všem důležitém, co se v oblasti domácí a světové architektury odehráváInternetový portál do světa moderní architektury. Každý den přináší informace o všem důležitém, co se v oblasti domácí a světové architektury odehrává
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

archiweb.cz/n/domaci/nataceni-filmu-docasne-u ..

Ve vile Tugendhat se natáčí Skleněný pokoj - Novinky.cz
„Film podle slavného románu britského spisovatele Simona Mawera, inspirovaného dramatickými událostmi 20. století i zrodem ikonického architektonického skvostu, brněnské vily Tugendhat, režíruje Julius Ševčík, tvůrce 12 Českými lvy...„Film podle slavného románu britského spisovatele Simona Mawera, inspirovaného dramatickými událostmi 20. století i zrodem ikonického architektonického skvostu, brněnské vily Tugendhat, režíruje Julius Ševčík, tvůrce 12 Českými lvy...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/kultura/clanek/ve-vile-tugendhat-s ..

Počet záznamů:17

Vila Tugendhat Natáčení filmu
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0009:27:50